Taylor Donahue: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 275: | Line 275: | ||
| | | | ||
|[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />[[Kaylee Quinn]] | |[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />[[Kaylee Quinn]] | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame | ||
| | | | ||
| Line 299: | Line 285: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2017 | |||
| rowspan=" | |||
|Toxic | |Toxic | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 331: | Line 303: | ||
|Open | |Open | ||
| | | | ||
|Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Ramasar<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver<br />Camryn Woods | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2018 | |||
|Clown | |||
|Open | |||
| | | | ||
|Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Beat It | |Beat It | ||
|Jazz | |Jazz | ||