Tate McRae: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 175: | Line 175: | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Stillness | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Stillness | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Travis Wall | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Travis Wall | ||
| style="text-align: center; " |NUVO | | style="text-align: center; " |NUVO | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Dark Paradise | | style="text-align: center; " |Dark Paradise | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 187: | Line 190: | ||
| style="text-align: center; " |Radix (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Radix (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solo | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solo | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Porcelain | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Zillionaire | | style="text-align: center; " |Zillionaire | ||