Taylor Knab: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 4: Line 4:
==Dances==
==Dances==
===Solos===
===Solos===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" ! colspan="7" style="background:#dfa4c6;" |Solos
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"  
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
Line 19: Line 19:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |One Way or Another
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Talia Flavia
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> elite teen solo
|}
|}


Line 25: Line 32:


===Groups===
===Groups===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" ! colspan="7" style="background:#dfa4c6;" |Groups
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"  
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year