Tate McRae: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 180: | Line 180: | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | | style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Contemporary Men & Women Solo | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Contemporary Men & Women Solo | ||
| Line 195: | Line 195: | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | | style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Contemporary Men & Women Solo | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Contemporary Men & Women Solo | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Seven | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Zillionaire | | style="text-align: center; " |Zillionaire | ||