Tegan Chou: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 148: | Line 148: | ||
|Radix (Phoenix) | |Radix (Phoenix) | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer | |8<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Deliverance | |||
| | |||
| | |||
|24/7 (Long Beach) | |||
| | |||
|} | |} | ||