Tillie Glatz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 39: Line 39:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2012
| rowspan="4" |2012
|What I Am
|What I Am
|Musical Theatre
|Musical Theatre
Line 45: Line 45:
|
|
|-
|-
|Memory
| rowspan="3" |Memory
|Open
| rowspan="3" |Open
|Showbiz Nationals
|Masquerade (Baltimore)
|
|-
|Showbiz Nationals (Virginia Beach)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|StarQuest Nationals (Virginia Beach)
|
|-
|-
| rowspan="4" |2013
| rowspan="4" |2013
Line 94: Line 100:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|
| rowspan="3" |2012
|
| rowspan="3" |You Raise Me Up
|
| rowspan="3" |Lyrical
|
| rowspan="3" |[[Makenna Miller]]
|
|Masquerade (Baltimore)
|
|unknown scoring
|-
|-
|
|Showbiz Nationals (Virginia Beach)
|
|1<sup>st</sup> in Petite Diamond Duet/Trios
|
|
|
|
|-
|-
|
|StarQuest Nationals (Virginia Beach)
|
|1<sup>st</sup> in Petite Duet/Trios
|
|
|
|
|-
|-
|
|