Tate McRae: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 328: | Line 328: | ||
| style="text-align: center; " |[[Bella Klassen]] | | style="text-align: center; " |[[Bella Klassen]] | ||
| style="text-align: center; " |Inside the Nightmare | | style="text-align: center; " |Inside the Nightmare | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Paige Kracht]] | |||
| style="text-align: center; " |Serenity | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
|} | |} | ||