Trinity Baker: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 201: Line 201:
|7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />High Gold
|7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />High Gold
|-
|-
| rowspan="4" |2020
| rowspan="5" |2020
|Rude Love
|Open
|
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|-
| rowspan="2" |Let Me Go
| rowspan="2" |Let Me Go
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 218: Line 224:
|-
|-
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="2" |2021