Vanessa Valenzuela: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
| style="text-align: center; " |Shine (Gilbert) | | style="text-align: center; " |Shine (Gilbert) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |We Too Shall Rest | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||