Vanessa Valenzuela: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | | style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2019 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Forever | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 15-19 Elite Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Pre-Senior Diamond Solos | |||
|} | |} | ||