Vanessa Valenzuela: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 99: | Line 99: | ||
| style="text-align: center; " |entered in title competition | | style="text-align: center; " |entered in title competition | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |24/7 (San Diego) | | style="text-align: center; " |24/7 (San Diego) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
| Line 109: | Line 109: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |The Beginning | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Lindsay Nelko | ||
| style="text-align: center; " |24/7 (Glendale) | | style="text-align: center; " |24/7 (Glendale) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
| Line 127: | Line 127: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |We Too Shall Rest | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |- | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |We Too Shall Rest | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | | style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2019 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2019 | ||