Tate McRae: Difference between revisions

No edit summary
Line 584: Line 584:
|Brooklin Cooley
|Brooklin Cooley
|Solitude
|Solitude
|Contemporary
|-
|2018
|[[Alexis Adair]]
|Raven's Lament
|Contemporary
|Contemporary
|}
|}