Tate McRae: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 584: | Line 584: | ||
|Brooklin Cooley | |Brooklin Cooley | ||
|Solitude | |Solitude | ||
|Contemporary | |||
|- | |||
|2018 | |||
|[[Alexis Adair]] | |||
|Raven's Lament | |||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 584: | Line 584: | ||
|Brooklin Cooley | |Brooklin Cooley | ||
|Solitude | |Solitude | ||
|Contemporary | |||
|- | |||
|2018 | |||
|[[Alexis Adair]] | |||
|Raven's Lament | |||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|} | |} | ||