Carly Janicke: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
|JUMP (Minneapolis) | |JUMP (Minneapolis) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Specialty Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Specialty Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="10"|2020 | |||
| rowspan="2"|Strange | |||
| rowspan="2"|Open | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|6<sup>th</sup> in Primary 9-11 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Minneapolis) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Too Many Voices | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix (Minneapolis) | |||
|On the Edge | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Inside World | |||
|Contemporary | |||
|Jump (Minneapolis) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos<br /> | |||
|} | |} | ||