Cece Chung: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2019 | | rowspan="2" |2019 | ||
|I Will Always Love You | | rowspan="2" |I Will Always Love You | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Londyn Rockett | | rowspan="2" |Londyn Rockett | ||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 47: | Line 50: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2019 | |||
| rowspan="2" |Over the Rainbow | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Jeanne Garcia<br />Jordyn Jennings<br />Kennedy Keyes<br />June Khoury<br />Noelle Khoury<br />Ava Richardson<br />Jaelynn Rinaldo<br />Amelia Triefenback<br />Sofia Valdez | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Game Day | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||