Cece Chung: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Dancer4life |
||
| Line 92: | Line 92: | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
|Finalist | |Finalist | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2024 | |||
| rowspan="3" |Cococabana | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Redondo Beach) | |||
|4th Overall | |||
|} | |} | ||
| Line 248: | Line 261: | ||
| | | | ||
|24/7 | |24/7 | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2024 | |||
|Pose | |||
|Ballroom | |||
| | |||
|Nuvo (Santa Clara) | |||
|3rd Overall | |||
|- | |||
|Too Many Fish in The Sea | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Nuvo (Santa Clara) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||