ChaCha Shen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Dancer4life m →Solos |
||
| Line 162: | Line 162: | ||
|Velocity (Anaheim) | |Velocity (Anaheim) | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Logical | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Jump (Anaheim) | |||
|7th Overall Junior Solos | |||
|} | |} | ||