Cocona Kawamura: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 25: Line 25:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2018
| rowspan="7" |2018
| rowspan="6" |Only in the Dark
| rowspan="7" |Only in the Dark
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|did not place
|-
|Spotlight (Redondo Beach)
|did not place
|did not place
|-
|-
Line 58: Line 61:
|Runner-Up Mini<br />Female Non-Stop Dancer
|Runner-Up Mini<br />Female Non-Stop Dancer
|-
|-
|Move
|Move (Lawndale)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|-
Line 84: Line 87:
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|5<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios
|5<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios
|-
| rowspan="3" |2018
| rowspan="3" |Closure
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |[[Kayley Kirsch]]
|Showstopper (Anaheim II)
|did not place
|-
|Spotlight (Redondo Beach)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|24/7 (Los Angeles)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|}
|}


Line 167: Line 183:
*[https://www.instagram.com/cocona.kawamura/ Instagram (1)]
*[https://www.instagram.com/cocona.kawamura/ Instagram (1)]
*[https://www.instagram.com/cocona_kawamura/ Instagram (2)]
*[https://www.instagram.com/cocona_kawamura/ Instagram (2)]
*[https://www.instagram.com/funfun.cocona/ Instagram (3)] ''(Privatized)''
*[https://www.tiktok.com/@cocona.kawamura TikTok (1)]
*[https://www.tiktok.com/@cocona.kawamura TikTok (1)]
*[https://www.tiktok.com/@cocona_spamzz TikTok (2)]
*[https://www.tiktok.com/@cocona_spamzz TikTok (2)]