Colby Rich: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2019
| rowspan="9"|2019
|The Greatest Star
| rowspan="4"|The Greatest Star
|Musical Theater
| rowspan="4"|Musical Theater
|Jenn Peterson
| rowspan="4"|Jenn Peterson
|KAR (Mesa)
|
|-style="text-align: center; "
|Spotlight Cup
|
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Gilbert)
|Showstopper (Gilbert)
|2<sup>nd</sup> in Junior Competitive Solos<br />Double Platinum
|2<sup>nd</sup> in Junior Competitive Solos<br />Double Platinum
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|7<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|Breathless
| rowspan="5"|Breathless
Line 25: Line 34:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|NUVO (Birmingham)
|NUVO (Birmingham)
|
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|NUVO (Westminster)
|NUVO (Westminster)
Line 31: Line 40:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|24/7 (Glendale)
|24/7 (Glendale)
|
|Non-Stop Dancer
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|The Dance Awards (Las Vegas)
|The Dance Awards (Las Vegas)