Colby Rich: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 63: Line 63:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="10" |2020
| rowspan="11" |2020
| rowspan="3" |Color Song
| rowspan="3" |Color Song
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 75: Line 75:
|24/7 (Provo)
|24/7 (Provo)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-
| rowspan="2"|Say Something
| rowspan="3" |Say Something
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="2"|Jenn Peterson
| rowspan="3" |Jenn Peterson
|Showbiz (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Junior Lyrical Solos<br />2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|- style="text-align: center; "
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Lyrical Solos<br />2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Secondary Miss Junior Dance<br />NYC All Stars
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Lyrical Solos<br />2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Secondary Miss Junior Dance<br />NYC All Stars