Colby Rich: Difference between revisions

Line 137: Line 137:
|[[Jennifer Peterson]]
|[[Jennifer Peterson]]
|NYCDA (Las Vegas)
|NYCDA (Las Vegas)
|1st<sup>th</sup> in Teen Solos
|1<sup>th</sup> in Teen Solos
|}
|-
|2023
|2023
|In the dark
|In the dark
Line 144: Line 144:
|[[Jennifer Peterson]]
|[[Jennifer Peterson]]
|Jump (Pheonix)
|Jump (Pheonix)
|4th<sup>th</sup>in Teen solos
|4<sup>th</sup>in Teen solos
|}
|}