Colby Rich: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
Line 231: Line 231:
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|did not place
|did not place
|-
|2021
|Din Da Da
|Ballroom
|Erica Marr
|[[JT Church]] <br> [[Summer O'Haver]] <br> [[Brooklin Cooley]] <br> [[Eleda Dickenson]] <br> [[Olivia Bell]] <br> [[Delaney Taylor]] <br> [[Amaya Weeks]] <br> [[Bella Fernandez]] <br> [[Addison Jones]] <br> [[Brooklyn Jones]] <br> [[Olivia Benyamin]] <br> [[Grace McKinley]] and others
|Jump (Phoenix)
|
|-
|-
|2022
|2022
Line 242: Line 250:
|I Need a Man
|I Need a Man
|Jazz
|Jazz
|[[Sara Allen]]<br />[[Delaney Taylor]]<br />[[Paige Kracht]]<br />[[Brooklin Cooley]]<br />[[Summer O'Haver]]<br />[[Amaya Weeks]]
|Sara Allen<br />[[Delaney Taylor]]<br />[[Paige Kracht]]<br />[[Brooklin Cooley]]<br />[[Summer O'Haver]]<br />[[Amaya Weeks]]
|NUVO (Glendale)
|NUVO (Glendale)
|Best of Jump (Seniors)
|Best of Jump (Seniors)
Line 248: Line 256:
|Give me love
|Give me love
|Lyrical  
|Lyrical  
|[[Sarah Allen]]<br >[[Summer O'Haver]]<br />[[Brooklin Cooley]]<br />[[Paige Kracht]]<br />[[Landrie Peterson]]<br />[[Amaya Weeks]]
|Sara Allen<br >[[Summer O'Haver]]<br />[[Brooklin Cooley]]<br />[[Paige Kracht]]<br />[[Landrie Peterson]]<br />[[Amaya Weeks]]
|24/7 (Phoenix)
|24/7 (Phoenix)
|did not place
|did not place