Crystal Huang: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 152: Line 152:
| rowspan="5"|Ella Liang<br />Amanda Lai
| rowspan="5"|Ella Liang<br />Amanda Lai
|Rainbow (San Mateo)
|Rainbow (San Mateo)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (San Jose)
|KAR (San Jose)
|
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Northern CA)
|KAR (Northern CA)
|
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|KAR (Redondo Beach)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (San Mateo)
|Showstopper (San Mateo)
|
|3<sup>rd</sup> in Mini Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|}
|}