Crystal Huang: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 454: | Line 454: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="21"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="15"|Go in Sevens | ||
| rowspan=" | | rowspan="15"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="15"|[[Ethan Huang]] | ||
|KAR (Redondo Beach 2) | |||
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Duos/Trios<br />NYC All-Stars | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |KAR Nationals (Anaheim) | ||
|6<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Duos/Trios | |6<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Duos/Trios | ||