Crystal Huang: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 418: | Line 418: | ||
| 2<sup>nd</sup> in Mini Solos | | 2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="25" |2019 | ||
| rowspan="3" |A New Beginning | | rowspan="3" |A New Beginning | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| Line 456: | Line 456: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Don Quixote | |||
| rowspan="2" |Ballet | |||
| rowspan="2" | | |||
|YAGP (Las Vegas) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|YAGP Finals (New York) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|La Bayadere | |||
|Ballet | |||
| | |||
|YAGP (Las Vegas) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Human | |||
| | |||
|Quinn Callahan | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Static Frequency | |||
| | |||
|Chehon | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Are You Afraid of the Dark? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||