Deanna Heim: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
| Gender || Female | | Gender || Female | ||
|- | |- | ||
| Age || | | Age || 12 | ||
|- | |- | ||
| Date of Birth || | | Date of Birth || 1/-/- | ||
|- | |- | ||
| Nationality || American | | Nationality || American | ||
| Line 28: | Line 28: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|rowspan="2"| | |rowspan="2"|2022 | ||
| | |Bad Dream | ||
| | |Contemporary | ||
|Elaine Sideman | |||
|none | |||
|YAGP | |||
|3rd | |||
|-style="text-align: center;" | |||
| | | | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||