Ella Dobler: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Evellle
Line 442: Line 442:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2022
| rowspan="11" |2022
|Nights
|Nights
|
|
Line 464: Line 464:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="3" |Ultralight Beam
| rowspan="5" |Ultralight Beam
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="3" |Danielle Gumi
| rowspan="5" |Danielle Gumi
|Radix (Tampa)
|Radix (Tampa)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
Line 475: Line 475:
|Showstopper (Orlando)
|Showstopper (Orlando)
|1<sup>st</sup> in Junior Competitive Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Competitive Solos
|-
|Radix (Orlando)
|1st in Mini Solos
|-
|24/7 (Tampa)
|1st in Mini Solos
|-
|-
|Did I Stutter?
|Did I Stutter?