Ella Dobler: Difference between revisions

>Evellle
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 467: Line 467:
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Danielle Gumi
| rowspan="5" |Danielle Gumi
|24/7 (Tampa)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Radix (Orlando)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Radix (Tampa)
|Radix (Tampa)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
Line 475: Line 481:
|Showstopper (Orlando)
|Showstopper (Orlando)
|1<sup>st</sup> in Junior Competitive Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Competitive Solos
|-
|Radix (Orlando)
|1st in Mini Solos
|-
|24/7 (Tampa)
|1st in Mini Solos
|-
|-
|Did I Stutter?
|Did I Stutter?