Emalene Heitz: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Yacht Club Swag | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Yacht Club Swag | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Rachel Miller | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Countdown | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper WCF | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|} | |} | ||