Emalene Heitz: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Yacht Club Swag | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Rachel Miller | ||
|Countdown | |Countdown | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 43: | Line 46: | ||
|Showstopper WCF | |Showstopper WCF | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2019 | |||
| rowspan="2" |Gimme Gimme | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Make Me Feel | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||