Esmé Chou: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2020 | | rowspan="5" |2020 | ||
|Chrysalis | | rowspan="3" |Chrysalis | ||
|Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Terin Christopher | | rowspan="3" |Terin Christopher | ||
|NUVO (Anchorage) | |NUVO (Anchorage) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |The Dark | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Nick Meola | |||
|Radix (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|} | |} | ||