Everleigh Soutas: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Claireuusitalo
Line 115: Line 115:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Baby Ragers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Baby Ragers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
Line 124: Line 124:
|-
|-
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim)
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Baby Ragers
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Hip Hop
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Tiffany Burton-Rojas
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ava Foley]]<br />[[Diesel Rojas]]<br />and others
| style="text-align: center; " |Countdown (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 8 & Under Large Groups
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in JUMPStart Lines
|-
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-