Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 120: Line 120:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Baby Ragers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Baby Ragers
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Hip Hop
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip Hop
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ava Foley]]<br />[[Diesel Rojas]]<br />and others
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Ava Foley]]<br />[[Diesel Rojas]]<br />and others
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim)
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim)