Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 298: | Line 298: | ||
|Velocity (Reno) | |Velocity (Reno) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Small Group Open | |1<sup>st</sup> in Mini Small Group Open | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|} | |} | ||