Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 114: Line 114:
|-
|-
|Velocity (Anaheim)
|Velocity (Anaheim)
|Top 10
|Top 10<br />MVA Award
|-
|-
|Jump (Anaheim)
|Jump (Anaheim)
Line 198: Line 198:
|1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="4" |2022
| rowspan="3" |The Remix
| rowspan="4" |The Remix
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |Unknown
| rowspan="4" |Unknown
| rowspan="3" |[[Khloe Kwon]]
| rowspan="4" |[[Khloe Kwon]]
|KAR (San Gabriel)
|KAR (San Gabriel)
|
|
Line 208: Line 208:
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|
|
|-
|Velocity (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)