Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
|Velocity (Anaheim) | |Velocity (Anaheim) | ||
|Top 10 | |Top 10<br />MVA Award | ||
|- | |- | ||
|Jump (Anaheim) | |Jump (Anaheim) | ||
| Line 198: | Line 198: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Open Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |The Remix | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Khloe Kwon]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 208: | Line 208: | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | |||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||