Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 352: | Line 352: | ||
|2<sup>nd</sup> in Petite Large Groups | |2<sup>nd</sup> in Petite Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2021 | ||
| rowspan="2" |Swine | | rowspan="2" |Swine | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 382: | Line 382: | ||
|Velocity (Reno) | |Velocity (Reno) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Small Group Open | |1<sup>st</sup> in Mini Small Group Open | ||
|- | |||
|KAR Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="18" |2022 | | rowspan="18" |2022 | ||