Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 457: | Line 457: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Higher | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Brynne Becker | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Quinn Briscoe]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />Kennady Peterson<br />[[Bryn Zimmerman]] | ||
|StarSystems | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Jazz Groups<br />Top 10 | |||
|- | |- | ||
|Jump (Anaheim) | |Jump (Anaheim) | ||
| Line 473: | Line 482: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |New Dorp New York | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Addison Arredondo | | rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />[[Kaylee Townsend]]<br />[[Bryn Zimmerman]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 489: | Line 498: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Who You Are | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[ | | rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />Ella Smallwood<br />[[Kaylee Townsend]]<br />[[Bryn Zimmerman]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 505: | Line 514: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |When I Grow Up | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin | | rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[Kennedy Grace]]<br />Rachel Hansen<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />[[Harbor Pitkin]]<br />Memphis Wright<br />[[Kaylee Townsend]]<br />[[Bryn Zimmerman]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 521: | Line 530: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Footloose | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Kennedy Grace]]<br />Rachel Hansen<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />[[Harbor Pitkin]]<br />Memphis Wright<br />[[Kaylee Townsend]]<br />[[Bryn Zimmerman]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Anaheim) | |Jump (Anaheim) | ||