Everleigh Soutas: Difference between revisions

No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 166: Line 166:
|High Gold
|High Gold
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="3" |2023
| rowspan="2" |Pop, Drop & Roll
| rowspan="2" |Pop, Drop & Roll
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 175: Line 175:
|24/7 (Denver)
|24/7 (Denver)
|5<sup>th</sup> in Mini Solos
|5<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|
|
|
|
|
|}
|}
|Real People Not Actors
|Real People Not Actors