Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kuromi
Line 166: Line 166:
|High Gold
|High Gold
|-
|-
| rowspan="5" |2023
| rowspan="7" |2023
| rowspan="3" |Pop, Drop & Roll
| rowspan="4" |Pop, Drop & Roll
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |[[Selena Hamilton]]
| rowspan="4" |[[Selena Hamilton]]
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
Line 179: Line 179:
|Unknown scoring
|Unknown scoring
|-
|-
| rowspan="2" |Real People Not Actors
|Radix Nationals (Las Vegas)
| rowspan="2" |Contemporary
|7<sup>th</sup> in Mini Solos
| rowspan="2" |Courtney Barclay
|-
| rowspan="3" |Real People Not Actors
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Courtney Barclay
|Radix (Indianopolis)
|Radix (Indianopolis)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
Line 187: Line 190:
|24/7 (Santa Clara)
|24/7 (Santa Clara)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Top 6 Mini Protégé
|}
|}