Everleigh Soutas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
m Reverted edit by 24.111.153.203 (talk) to last revision by Kidgameshowlover800
>DHL
Line 216: Line 216:
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2025
| rowspan="3" |2025
| rowspan="2" |Hands
| rowspan="3" |Hands
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="3" |Contemporary  
| rowspan="2" |[[Chelsea Sebes]]
| rowspan="3" |[[Chelsea Sebes]]
|Radix (Nashville)
|Radix (Nashville)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
Line 225: Line 225:
|Adrenaline (Mufreesboro)
|Adrenaline (Mufreesboro)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|JUMP (Atlanta)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|}
|}