Evie Bolognese: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
|Ballet | |Ballet | ||
| | | | ||
|Temi Ademiju<br />[[Makayla An]]<br />Kara Barnes<br />Ryan Blattau | |Temi Ademiju<br />[[Makayla An]]<br />Kara Barnes<br />Ryan Blattau<br />Cora Brustad<br />[[Mariam Fadl]]<br />Madeleine Hale<br />[[Emily Kim]]<br />Mary Mchale<br />Jessica Molyett<br />Madeleine Pettit<br />Rayna Robinson<br />Katelyn Rosenberger<br />Simone Tidwell<br />Annabel Vetock<br />Larissa Wasyluszko | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
|6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | |6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|2018-2019 | | rowspan="2"|2018-2019 | ||
|Four Seasons | |||
|Ballet | |||
| | |||
|[[Makayla An]]<br />[[Ava Buckhalt]]<br />[[Mariam Fadl]]<br />Alexis Kihiko<br />[[Emily Kim]]<br />Mikaela Kline<br />[[Ella Kozar]]<br />Jaya Lastrapes<br />Kaia Lockwood<br />Madeleine Pettit | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
|1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | |||
|- style="text-align: center;" | |||
|The Rose | |The Rose | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 61: | Line 67: | ||
|2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups | |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2019 | ||
|Book of Love | |Book of Love | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | | | ||
|[[Makayla An]]<br />Kara Barnes<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />Alexis Kihiko<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]] | |[[Makayla An]]<br />Kara Barnes<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />Alexis Kihiko<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
| | |||
|- style="text-align: center;" | |||
|The Rules | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Joe Blandford<br />Natalie Gaitan<br />Karina Garner<br />Daeja Hill<br />Dakotah Hill<br />Serenity Holland<br />Liya Johnson<br />Mikaela Kline<br />Jaya Lastrapes<br />Kaia Lockwood<br />Robin Madison<br />Mary Mchale<br />Abby Nicholas<br />Jesminder Pongnon<br />Katelyn Rosenberger<br />Michaela Vass | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||