Addy Farrell: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|rowspan=" | |rowspan="6"|2015 | ||
|Friend Like Me | | rowspan="2"|Friend Like Me | ||
| | | rowspan="2"|Jazz | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|[[Addy Farrell]]<br />[[Lily Farrell]]<br />Ainsley Grey<br />[[Joya Haas]]<br />[[Jenna Jarboe]]<br />Logan Smith<br />Audrey States<br />Camille Twitchell | | rowspan="2"|[[Addy Farrell]]<br />[[Lily Farrell]]<br />Ainsley Grey<br />[[Joya Haas]]<br />[[Jenna Jarboe]]<br />Logan Smith<br />Audrey States<br />Camille Twitchell | ||
|Showstopper (Indianapolis) | |Showstopper (Indianapolis) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Small Groups<br />Double Platinum | |3<sup>rd</sup> in Mini Small Groups<br />Double Platinum | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |StarQuest (Indianapolis) | ||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
|Tiara Craghead<br />Drew Dubish<br />[[Addy Farrell]]<br />[[Lily Farrell]]<br />Ainsley Grey<br />[[Joya Haas]]<br />[[Jenna Jarboe]]<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Aubrey McCurdy<br />Samantha McMahon<br />Libby Parkins<br />Sydney Phillips<br />Felicity Ruth<br />Leila Ruth<br />Logan Smith<br />Audrey States<br />Camille Twitchell | | rowspan="2"|Shake a Tail Feather | ||
| rowspan="2"|Jazz | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Tiara Craghead<br />Drew Dubish<br />[[Addy Farrell]]<br />[[Lily Farrell]]<br />Ainsley Grey<br />[[Joya Haas]]<br />[[Jenna Jarboe]]<br />Camille Kapsalis<br />Jenna Kryder<br />Aubrey McCurdy<br />Samantha McMahon<br />Libby Parkins<br />Sydney Phillips<br />Felicity Ruth<br />Leila Ruth<br />Logan Smith<br />Audrey States<br />Camille Twitchell | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |Showstopper (Indianapolis) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum | |3<sup>rd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |StarQuest (Indianapolis) | ||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
|Many Dancers | | rowspan="2"|Rihanna | ||
| rowspan="2"|Open | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Many Dancers | |||
|Showstopper (Indianapolis) | |Showstopper (Indianapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Indianapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|rowspan="3"|2016 | |rowspan="3"|2016 | ||