Addy Farrell: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 64: Line 64:
|6<sup>th</sup> in Advanced 8 & Under Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Petite Starpower 
|6<sup>th</sup> in Advanced 8 & Under Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Petite Starpower 
|-
|-
| rowspan="4" |2021
| rowspan="5" |2021
| rowspan="4" |Phoenix
| rowspan="5" |Phoenix
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
|Starpower (Indianapolis)
|Starpower (Indianapolis)
|4 3/4 Stars
|4 3/4 Stars
Line 75: Line 75:
|Revolution (Indianapolis)
|Revolution (Indianapolis)
|Platinum
|Platinum
|-
|NexStar (Indianapolis)
|
|-
|-
|NUVO (Indianapolis)
|NUVO (Indianapolis)