Addy Farrell: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|6<sup>th</sup> in Advanced 8 & Under Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Petite Starpower | |6<sup>th</sup> in Advanced 8 & Under Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Petite Starpower | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Phoenix | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|Starpower (Indianapolis) | |Starpower (Indianapolis) | ||
|4 3/4 Stars | |4 3/4 Stars | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
|Revolution (Indianapolis) | |Revolution (Indianapolis) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |||
|NexStar (Indianapolis) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|NUVO (Indianapolis) | |NUVO (Indianapolis) | ||