Alexandra Wisniewski: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
|2019-20 | | rowspan="2" |2019-20 | ||
|Vegas | | rowspan="2" |Vegas | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Kara Barnes]]<br />Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]] | | rowspan="2" |[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Kara Barnes]]<br />Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) 2019 | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2020 | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Lines | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2020-21 | | rowspan="6" |2020-21 | ||