Alexis Alvarez: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
No edit summary
Line 35: Line 35:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
|-
|-
| rowspan="8" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Caution
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |For My Grandma
| style="text-align: center; " |For My Grandma
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary