Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 284: | Line 284: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="30" |2023 | ||
|Toutes Nos Peurs | | rowspan="5" |Toutes Nos Peurs | ||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" |Jordan Pelliteri | |||
| rowspan="5" |[[Ellary Day Szyndlar]]<br />Hannah Bozer<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Elsie Sandall]] | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|[[Jaycee Wilkins]] | |- | ||
|[[Madisyn Amos]]<br />Poppy Cunningham<br />Kalista Greer<br />[[Harper Peterson]]<br />Lexi Diaz<br />[[Elsie Sandall]]<br />Hannah Bozer<br />Ashton Wullbrandt<br />Abigail Riles<br />Charlotte Allphin<br />Kendyl Miller<br />Ellie Self<br />Maysen Bosteter<br />Olivia Buck<br />Nicole Soto<br />Oakley Hill<br />Patience Hughes<br />Kynzlie Plote<br />Zoe Phiapalath<br />Scarlet Arnaud<br />Mikayla Isler<br />Kaydence Lawton<br />Gwenyth Woods | | rowspan="5" |Me Too | ||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" |[[Jaycee Wilkins]] | |||
| rowspan="5" |[[Madisyn Amos]]<br />Poppy Cunningham<br />Kalista Greer<br />[[Harper Peterson]]<br />Lexi Diaz<br />[[Elsie Sandall]]<br />Hannah Bozer<br />Ashton Wullbrandt<br />Abigail Riles<br />Charlotte Allphin<br />Kendyl Miller<br />Ellie Self<br />Maysen Bosteter<br />Olivia Buck<br />Nicole Soto<br />Oakley Hill<br />Patience Hughes<br />Kynzlie Plote<br />Zoe Phiapalath<br />Scarlet Arnaud<br />Mikayla Isler<br />Kaydence Lawton<br />Gwenyth Woods | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Super Groups | |3<sup>rd</sup> in Junior Super Groups | ||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|} | |} | ||