Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 284: | Line 284: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="40" |2023 | ||
| rowspan="5" |Toutes Nos Peurs | | rowspan="5" |Toutes Nos Peurs | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| Line 304: | Line 304: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |Give Him a<br />Great Big Kiss | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" |[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Patience Hughes]]<br />[[Kendyl Miller]] | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
|24/7 (Glendale) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Groups | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Groups | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Groups | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" |Navy Forrest<br />Kennedy Marble<br />Abigail Ries<br />Lexi Diaz<br />Tatum Self<br />[[Alexis Alvarez]]<br />Hannah Bozer<br />Kendyl Miller<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]] | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 326: | Line 345: | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" |Nicola Fleming<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Madisyn Amos]]<br />Navy Forrest<br />Patience Hughes<br />Mikayla Isler<br />Kennedy Marble<br />Kendyl Miller<br />Finley Nielsen<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Elsie Sandall]]<br />Emma Scott<br />Ellie Self<br />Tatum Self<br />Nicole Soto | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" |Aften Harris<br />[[Harper Peterson]]<br />Madison Medoro<br />Lexi Diaz<br />Abigail Ries<br />Sierra Lilly<br />Abby Honstad<br />Charlotte Allphin<br />Kendyl Miller<br />Hannah Bozer<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Colby Rich]]<br />Oakley Hill<br />Gabbi Lujan<br />Patience Hughes<br />Ashton Wullbrandt<br />[[Madisyn Amos]]<br />Lily Messenger<br />Taylor Poropat<br />Emma Scott<br />Scarlet Arnaud<br />Kalista Greer | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 364: | Line 402: | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |[[Ellie Smith]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Amaya Weeks]]<br />Lexi Diaz<br />Sophia Dasalla<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Colby Rich]]<br />McKenzie Robinson<br />London Skiba<br />Julia Chavez<br />Kensley Miller<br />Patience Hughes<br />Madisyn Amos<br />Kortlynn Rosenbaugh<br />Payton Stowe<br />Amaya Llewellyn<br />Arden Lujan<br />Delaney Taylor | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 383: | Line 421: | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Aften Harris<br />Sydney Kelly<br />Sierra Lilly<br />[[Amaya Weeks]]<br />Lexi Diaz<br />Kendyl Miller<br />Hannah Bozer<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Colby Rich]]<br />McKenzie Robinson<br />London Skiba<br />Julia Chavez<br />Patience Hughes<br />Ashton Wullbrandt<br />[[Madisyn Amos]]<br />Makena Erickson<br />Kortlynn Rosenbaugh<br />Arden Lujan<br />Oakley Hill | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||