Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|Inferno (Phoenix) | |Inferno (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Bitter Earth | | rowspan="3" |Bitter Earth | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||