Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 225: | Line 225: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
|Momentary Forgiveness | |Momentary Forgiveness | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 232: | Line 232: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|Lullaby Dream | | rowspan="2" |Lullaby Dream | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|[[Chelsea Jennings]] | | rowspan="2" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Unravelling | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|NUVO (Provo) | |||
| | |||
|} | |} | ||