Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 758: | Line 758: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2025 | ||
| | |Memories fade | ||
| | |Lyrical | ||
|Shelby Barnes | |Shelby Barnes | ||
|[[Harlow Gold Hilmo]]<br />[[Maysen Bosteter]]<br />[[Hadlie Scott]]<br />[[Charlotte Allphin]]<br />[[Mikayla Isler]]<br />[[Makayla Jackman]]<br />[[Emma Scott]] <br>[[Maddie Downs]]<br />[[Landrie Kuhni]]<br />[[Ellie Self]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Brooklyn Besch]]<br />and others | |[[Harlow Gold Hilmo]]<br />[[Maysen Bosteter]]<br />[[Hadlie Scott]]<br />[[Charlotte Allphin]]<br />[[Mikayla Isler]]<br />[[Makayla Jackman]]<br />[[Emma Scott]] <br>[[Maddie Downs]]<br />[[Landrie Kuhni]]<br />[[Ellie Self]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Brooklyn Besch]]<br />and others | ||
| Line 800: | Line 800: | ||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Grand march | |||
|Ballet | |||
|Lea McKinley | |||
|[[Ellary Day Szyndlar]] <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br> [[Brooklyn Beach]] <br> [[Lucia Piedrahita]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Mikayla Isler]] <br> [[Harper Peterson]] <br> [[Bella Linman]] <br> [[Tatum Self]] <br> [[Kennedy Marble]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[River Segerman]] <br> Mali Photnetrakhom | |||
|Jump (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior lines | |||
|} | |} | ||