Alexis Kihiko: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan="2"|2018 | | rowspan="2"|2017-2018 | ||
| rowspan="2"|Hernando's Hideaway | |||
| rowspan="2"|Musical Theater | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Catelyn Barnes<br />Emelyse Carney<br />Aislyn De Bels<br />Charlotte Hale<br />Julia Kragler<br />Remi Mason<br />Alexandra Wisniewski | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|Legacy (Baltimore) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|2018 | |||
|Stand by Me | |Stand by Me | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| | | | ||
|Temi Ademiju<br />Kara Barnes<br />Cora Brustad<br />Emelyse Carney<br />Aislyn De Bels<br />Madeleine Hale<br />Julia Kragler<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]] | |Temi Ademiju<br />Kara Barnes<br />Cora Brustad<br />Emelyse Carney<br />Aislyn De Bels<br />Madeleine Hale<br />Julia Kragler<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
|did not place | |did not place | ||